Mūsų komanda

"Holistinė sveikata" - Rūtos ir Janinos naujas projektas. Tai kelias, kuris veda į sielos, proto ir kūno balansą, vientisumą, dvasinę ramybę. Projekte dalyvauja pasaulinio lygio savo srities meistrai, savo sričių žinovai ir praktikai, kurių gyvenimas buvo dinamiškas, pilnas iššūkių ir išbandymų. Kurie perduoda ne tik teorines žinias, praktikas, bet ir dalijasi savo gyvenimo patirtimi.

"Kiekvieno kelias yra individualus, bet kai turime žmogų, kuris jau praėjo tą kelią, galime lengviau ir greičiau pasiekti norima rezultatą. "

Janina Džiautienė

Janina Džiautienė

Holistic Therapy Center “Laimės formulė” įkūrėja

Tikra prabanga yra gyventi taip, kaip TAU patinka !

Pradėk rūpintis tuo, kas tau patinka

Prabangus gyvenimas - kai šis daiktas yra vertas tavęs, o ne tu jo.

Prabangus gyvenimas - nėra savęs ėdimas, kai kažkas nutinka ne taip.

Prabangus gyvenimas reiškia pasirinkimą.

Prabangus gyvenimas yra gyvenimas pagal tavo paties taisykles.

Prabangus gyvenimas - kai neieškai pasiteisinimų.

Prabangus gyvenimas - kai nesi patogus.

Prabangus gyvenimas - kai nesakai pasiteisinimų dėl savo pasirinkimo, svajonių, pomėgių.

Rūta Černiauskaitė

Rūta Černiauskaitė

"Ruta Healing centre" įkūrėja, Reiki meistrė - mokytoja

  Reiki prisilietimo galia. Reiki praktika atkeliavo iki mūsų dienų iš Japonijos, bet šaknys siekia Indiją ir Tibetą. Anksčiau Reiki iniciacijas galėdavo gauti tik išrinktieji. Šis stebuklingas metodas žaibišku greičiu pradėjo sklisti po visą pasaulį, todėl tapo prieinamas daugeliui žmonių.

  Reiki tai galingas įrankis, perduodamas iš meistro mokiniui, kaip šventas ritualas, įgalinantis susijungti su savo aukščiausiuoju Aš, su savo esybe. Pamilti save čia ir dabar, užpildyti meile ir šviesa kiekvieną kūno ląstelę, išgydyti sielą ir kūną, pakelti vibracijų dažnį, augti ir tobulėti dvasiškai. Tai dieviškos šviesos ir meilės šaltinis, prie kurio prisijungę tampame šviesos būtybėmis.

Vitalijus Šinkariovas

Vitalijus Šinkariovas

"Mineralų magija" įkūrėjas, kristalų ir mineralų ekspertas

  Kartais, kai matai per daug, tiesiog užsimerki, o tinkamą akį atmerkęs pamatai daug naujo: naują pasaulį, naują save, naują gyvenimą.