Rūta Černiauskaitė

Rūta Černiauskaitė

 "Ruta healing centre" įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, dr. Psichoinformacinių technologijų, sąmonės transformacijos meistrė. 

  "Nuo vaikystės jaučiau trauką tam pasauliui, kuris neapčiuopiamas. Jaučiau, kad kažkas yra daugiau, nei išorinės formos, kurias galima paliesti.  Susiklosčius tam tikrom gyvenimo aplinkybėms, nuvažiavau į pirmąjį savo dvasinį seminarą į Altajaus kraštą, kur yra labai energetiškai stiprios vietos. Jis tapo mano sėkmės korta link gilesnio savęs pažinimo. Pajutau didelę transformacijos jėgą, kurios dėka labai pasikeičiau tiek vidumi, tiek išore. Savo kelionę tęsiau toliau. Domėjausi įvairiais dvasinio gydymo ir tobulėjimo metodais. Atradau japonišką Reiki metodą, kurio pagalba kiekvienas žmogus gali prisijungti prie visatos gyvybinės energijos šaltinio ir naudoti šią energiją savigydai, savireguliacijai, harmonizacijai ir dvasiniam tobulėjimui.  

  Savo pašaukimą realizavau sukurdama "Ruta healing centre". Į kurį ateina žmonės, kurie nori fiziškai ir dvasiškai atsitiesti, sveikatintis natūraliais metodais, energetiškai atsistatyti ir sustiprėti, transformuoti negatyvias programas visuose lygmenyse. Jaučiu atvirą širdį padėti visiems, kurie yra sąmoningai pasiruošę priimti pagalbą. 

Autorinės vebinarų programos:

Reiki ir sveikatos maratonas

Čakrų valymas ir balansavimas

Gimimo transformacija

Minties jėgos matrica

Seminarai:

Reiki mokymai gyvai ir online

Dvasinė chirurgija. Gydymas kristalais. 

Individualios paslaugos:

Reiki tiesioginiai arba nuotoliniai seansai

Dvasinio stuburo ištiesinimo tiesioginiai arba nuotoliniai seansai

Individualios konsultacijos, sąmonės transformacijos sesijos. 

FB: https://www.facebook.com/healingcentre.eu

Youtube: https://www.youtube.com/c/rutahealing

Vedu seminarus ir vebinarus Lietuvoje ir užsienyje lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. 

Informacija ir registracija: +370633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt 

©2020  Holistinė sveikata